Objavte svietidlá s vintage vzhľadom, ktoré skrývajú najnovšiu technológiu

Nový, ocenený rad svietidiel SylCone Retro dokonale kombinuje modernú estetiku a technológiu. Navyše, vďaka retro vzhľadu vytvára unikátny rad dekoratívnych svietidiel.

Svietidlo z ručne fúkaného skla je k dispozícii v troch jedinečných dizajnoch a využíva najnovšiu technológiu LED vlákna, ktorá poskytuje výkonný, ale napriek tomu efektívny zdroj svetla, ktorý kopíruje tradičné teplé svetlo žiarovky s farebnou teplotou 2000K. Avšak v porovnaní s bežnou žiarovkou s LED dosiahnete 85% úsporu energie a dlhšiu životnosť – 15 000 hodín.

Rad SylCone Retro nedávno získal Red Dot Award: Produktový dizajn 2016

FEILO SYLVANIA vyhrala RED DOT AWARD 2016 – SVETELNÝ DIZAJN

Feilo Sylvania s potešením oznamuje, že jej nový rad dekoratívnych svietidiel Sylvania SylCone Retro vyhral ocenenie "Produktový dizajn 2016" na prestížnej Red Dot Awards.

Red Dot Award pre dizajnový návrh je medzinárodne uznávaným odborníkom na dizajnových súťažiach pre výnimočné dizajnové návrhy po celom svete. Oceňuje spoločnosti, ktoré vyrábajú produkty s výrazným zameraním na inovatívny dizajn výrobku. Víťazi Red Dot Award sú vyberaní odbornými porotami z oblasti produktového dizajnu.

Spoločnosť FEILO SYLVANIA je popredným poskytovateľom celého spektra odborných a architektonických riešení osvetlenia. Má viac ako sto rokov skúseností v oblasti svetelných zdrojov a svietidiel. FEILO SYLVANIA dodáva medzinárodne najmodernejšie produkty a systémy pre verejnosť, obchodný a súkromný sektor. Po celom svete sa ľudia spoliehajú na skupinu obchodných divízií: Concord, Lumiance a Sylvania, pre vysoko kvalitné a energeticky úsporné riešenia.

"Sme potešení, že sme boli ocenení tímom Red Dot Award," hovorí Zhi Schraft, segmentový manažér pre marketing – EMEA, Feilo Sylvania. "Začlenenie najnovšej LED technológie v podobe vlákna, Sylvania SylCone Retro poskytuje koncovým užívateľom výkonné, praktické a starostlivo navrhnuté svietidlo, ktoré je cenovo dostupné pre všetkých. Ocenenie Red Dot nám dáva tú česť patriť medzi tých najlepších z hľadiska produktového dizajnu v tomto priemysle," dodáva Schraft.

Rad svietidiel SylCone Retro možno spárovať so štýlovým príveskom, k dispozícii je v medi, čiernej, z niklu a mosadze, aby vyhovoval pre rôzne inštalácie. Flexibilný podstavec na prívesku sa môže posúvať hore a dole po kábli, takže sa doň zmestí väčšina štandardných trhových typov svetelných zdrojov s päticou E27. Zároveň bol navrhnutý tak, aby zakryl stmievateľnú elektroniku umiestnenú vo vnútri lampy, takže viditeľné je len sklo s kovom. Stmievateľná LED žiarovka umožňuje vytvárať užívateľom optimálne úrovne okolitého svetla. Vďaka svojej extrémne vysokej svetelnej účinnosti 104L/W a životnosťou 15 000 hodín je SylCone Retro rovnako praktická, ako aj štýlová. Syclone Retro možno tiež spárovať s inteligentnými ovládacími prvkami, ako je kontrola Bluetooth, čo pridáva ďalšiu funkčnosť do štýlového dizajnu.

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

No výborná ochotná komunikácia, môžem len odporučiť.

Overený zákazník,

obchod mi dal okamzite vediet ze tovar nemaju

Overený zákazník,

rychle dodanie

Overený zákazník,