Venujte výberu správneho svetla patričnú pozornosť

Predstavujeme GE LED Bright StikTM

Svetlo, ktoré je to pravé.

Svetlo ovplyvňuje to, ako sa cítime a ako vnímame svet okolo nás, preto je nesmierne dôležité venovať výberu vhodného osvetlenia patričnú pozornosť.

Prečo si vybrať LED osvetlenie? Moderné LED riešenie sa vyznačuje najmä dlhou životnosťou, mimoriadne energetickou účinnosťou a zároveň veľkou variabolitou použitia.

Osvetlenie zohráva kľúčovú úlohu pri tvorbe atmosféry, v interiéroch i verejnom priestore, vytvára náladu a ovplyvňuje všetkých, ktorí sa v tomto priestore pohybujú. Profesionálne riešenia spoločnosti GE Lighting ponúka riešenia na mieru, ktoré vyhovujú individuálnym potrebám zákazníka. A jedným z nich je aj LED Bright StikTM.

Svietidlá majú rôzne tvary a veľkosti, a tak isto by mali aj žiarovky. Náš nový LED Bright StikTM valcovitého tvaru bol navrhnutý tak, aby sa zmestil do viacerých druhov svietidiel než bežné žiarovky alebo CFL. Je to ideálna voľba cenovo dostupná LED žiarovka, ktorá poskytuje okamžitý jas každému priestoru v dome.

Rôzne využitie, dlhá životnosť a najmä úspora energie

Inovatívny, kompaktný tvar sa hodí lepšie do väčšiny aplikácií. Vymeňte tradičnú 40W, 60W a 100W tradičnú žiarovku za GE LED Bright Stik a šetrite ďalších 15 rokov (pri svietení 2,7 hod./deň). To je dlhá doba, počas ktorej nebudete mať starosti s výmenou žiarovky. Navyše, nahradením halogénovej žiarovky ušetríte viac než 70 eur. Dostupné tri farebné možnosti - 3000K, 4000K alebo 6500K. Neobsahuje ortuť, čo zaručí bezproblémové používanie aj likvidáciu.

 

Kompletnú ponuku nájdete aj na našom eshope TU!

 

  

  

Prečítajte si aj: Zoznámte sa s novou GE LED vláknovou žiarovkou

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

No výborná ochotná komunikácia, môžem len odporučiť.

Overený zákazník,

obchod mi dal okamzite vediet ze tovar nemaju

Overený zákazník,

rychle dodanie

Overený zákazník,