Kategórie
Archív

Inteligentný nástenný ovládač od ABB - Friends of Hue

ABB prémiová dizajnová rada future® linear ponúka šikovnú novinku, ktorou je inteligentný ovládač svietidiel Philips Hue. Svietidlo Philips Hue vydáva svetlo šestnástich miliónov farieb, je ho možné stmievať aj priamo zapnúť obľúbenú farebnú svetelnú scénu. Vytvorenie dokonalej svetelnej pohody vo vašej domácnosti bezdrôtovo je oveľa jednoduchšie.

Vyberte si vaše obľúbené nastavenie osvetlenia podľa nálady a docieľte tie najlepšie výsledky pri bežných aktivitách i relaxe. Ovládanie príjemnej svetelnej atmosféry povýšite na vyššiu úroveň.

Inteligentný nástenný ovládač Friends of Hue je dostupný ako sada, ktorá obsahuje vysielač Friends of Hue, ovládací kryt v základnej farbe štúdiová biela, rámček a základňu. Nástenné umiestnenie ovládača Friends of Hue zastúpi voľne položený diaľkový ovládač. Pre inštaláciu na sklenené priečky je pribalená strieborná dekoračná nálepka.

Pre zmenu farebného prevedenia ovládača dizajnovej rady future® linear si môžete dokúpiť kryty v obľúbenej farbe antracitová, slonová kosť, hliníková strieborná, ušľachtilá oceľ, zamatová biela alebo zamatová čierna.

Ovládanie je možné používať aj v rámci systémovej inštalácie ABB-free@home®.

Stručný prehľad funkcií ovládača Friends of Hue od ABB:

Spínanie a stmievanie žiaroviek Philips Hue

Uloženie a vyvolanie 2 svetelných scén

Požiadavky na systém:

Aplikácia Philips Hue App pre Android alebo iOS (verzia 3.2). Aplikácia je navrhnutá pre každodenné používanie.

Philips Hue Bridge (2. generácia) je základom Philips Hue systému. Spája inteligentný ovládač Friends of Hue so svietidlami Philips Hue bezdrôtovo. Na jeden Philips Hue Bridge môžete pripojiť až 50 Philips Hue svietidiel a príslušenstiev. Pripájajú sa na internetovú sieť.

Vďaka internetovému pripojeniu je spojenie dostupné z každého miesta na svete. Ovládať svetlá je možné aj mimo domova. Môže to vyzerať, že ste doma, aj keď nie ste. Vysielač Friends of Hue od ABB je bezbatériový a nepotrebuje žiadne ďalšie napájanie.

Nezávislosť od zdroja napájania umožňuje inštaláciu ovládača kdekoľvek v miestnosti. Samotná energia vyvolaná na stlačenie tlačidla postačuje na jeho prevádzku. Vďaka integrovanému zberu energie si vysielač nevyžaduje žiadnu údržbu. Maximálna sloboda a spoľahlivosť je dosiahnutá vďaka najmodernejšej inovatívnej technológii Zig-bee-Mesh.

Prenosový dosah ovládania svietidla ovládačom je od 15 metrov do 50 metrov. Až 4 tlačidlá v jednom ovládači sa dajú voľne konfigurovať v mobilnej aplikácii.

Friends of Hue - vypínače k inteligentným žiarovkám Philips hue

Friends of Hue je nová rodina vypínačov, ktorá vie ovládať inteligentné žiarovky systému Philips Hue. Umožní vám ovládať a stmievať osvetlenie a vyvolávať prednastavené svetelné scény.

Philips Hue je inteligentné osvetlenie pre domácnosť, s možnosťou vytvárania svetelných scén. Chytrosť je v tom, že môžete rozsvecovať a zhasínať pomocou mobilného telefónu. V sede na gauči alebo pokojne zo záhrady pred domom. Teraz ale úprimne - chcelo by sa vám siahať po telefóne vždy, keď potrebujete zhasnúť? Normálny vypínač je skrátka tiež potreba.

Ako fungujú vypínače Friends of Hue?

Vypínače z rodiny Friends of Hue sú bezdrôtové, nepotrebujú žiadne napájanie, teda ani žiadnu batériu. Fungujú na princípe inteligentnej rádiovej technológie. Jednoducho ich len umiestnite na stenu a nemusíte kvôli tomu nič vŕtať. Spoľahlivosť fungovania zabezpečuje technológia Zigbee Mesh (frekvencia 2,4 GHz). Je to komunikačná technológia prepojenia nízkoenergetických bezdrôtových zariadení na malé vzdialenosti. Vďaka vlastnostiam topológie siete mesh a pokročilému ad-hoc smerovaniu poskytujú tieto siete vysokú stabilitu pri meniacich sa podmienkách v sieťovej štruktúre (tj. Pridávanie / odoberanie prístrojov).

Dizajnové možnosti Friends of Hue

Vypínače Friends of Hue aktuálne ponúkame a dodávame v dizajne future® linear. Máte teda možnosť výberu farebných variácií od bielej, cez metalické odtiene, až po čiernu. Kryty vypínačov future® linear rozmerovo pasujú tiež k rámčekom. Do solo® alebo solo carat®, čím sa vám potenciálne možnosti farebných kombinácií ešte o niečo rozširuje. Kompletnú ponuku vypínačov Friends of Hue a detailné informácie k jednotlivým výrobkom nájdete v katalógu ABB.

Farebné možnosti vypínačov:

future® linear

solo®

solo carat®

Inštalácia vypínačov Friends of Hue

Vypínače sa do osvetľovacieho systému Philips Hue zapájajú ľahko cez systémovú jednotku Philips Hue Bridge. V mobilnej aplikácii si potom nastavíte, akú funkciu má daný vypínač plniť, či má slúžiť ako vypínač - teda rozsvecovať a zhasínať, alebo či sa má správať ako stmievač. K inštalácii, čiže na sprevádzkovanie funkcie ovládania svietidiel Philips Hue teda potrebujete: systémovú jednotku Philips Hue Bridge v2 (štvorcový tvar), najnovšiu aplikáciu Philips Hue (v3.2 alebo vyšší). ABB inteligentné vypínače spolu so svietidlami a žiarovkami Philips Hue môžete zakomponovať aj do inteligentných systémových inštalácií ABB-free @ home® a ABB ibus KNX. Prepojenie systémovej inštalácie s komponentmi Phlips Hue pomocou Hue bridge vám umožní komunikáciu medzi systémami, tj. Svietidlá Hue môžete ovládať nielen cez Hue vypínač alebo aplikáciu Philips Hue, ale aj pomocou ľubovoľného ovládača na systémovej zbernici (tlačidlové ovládače, dotykové tabla, ...) alebo napr . cez aplikáciu ABB-free @ home®.

 

 

 

 


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

No výborná ochotná komunikácia, môžem len odporučiť.

Overený zákazník,

obchod mi dal okamzite vediet ze tovar nemaju

Overený zákazník,

rychle dodanie

Overený zákazník,