Kategórie
Archív

Výkon, kvalita, štýl a dlhá životnosť

Výkon, kvalita, štýl a dlhá životnosť

 

Vedeli ste, že toto sú najväčšie výhody LED žiaroviek do predných svetlometov?

Predstavte si, že len výmenou žiarovky zlepšíte vzhľad Vášho vozidla. Rozdiel v pôvodnom a novom vzhľade je zrejmý už na prvý pohľad. Či svietite nevzhľadným žltým „svetielkom“, alebo nádherne jasný  m bielym svetlom. To je niečo, čo vidíte okamžite.

Posledné Tungsram LED retrofit autožiarovky do hlavných predných svetlometov sú vyvinuté pre ľudí, ktorí hľadajú dobrodružstvo, ktorí sa neuspokoja s priemerom, ale hľadajú to najlepšie pre svoje auto a tiež to najlepšie od svojho auta aj očakávajú. Ak ste takí aj vy, je to ten pravý produkt pre vás. Tungsram LED žiarovky sú špičkou na trhu. Ako v kvalite spracovania, tak v rámci svetelného toku zo svetlometu na cestu pred vami.

Špičková viditeľnosť

Vidieť a byť videný, to je hlavné motto TUNGSRAMu, s ktorým vyvíjajú ich prémiové žiarovky. A dokonca aj medzi LED žiarovkami nájdete ako štandardné tak aj prémiové riešenie. Najnovšie prémiové žiarovky Tungsram do čelných svetlometov ponúka dokonca až o 200% viac výkonu svetla oproti bežným autožiarovkám. Teraz si predstavte, že vaše auto razom svieti 2x toľko. Už to nie je len svetelná guľa, ako bývalo zvykom s prvými modelmi LED svetiel, tieto  svietia najmä na cestu pred vami. Konštrukciou podobne ako u konvenčnej halogénovej žiarovky bolo dosiahnuté lepšie rozprestretie svetla zo svetlometu. Nemusíte teda už mať obavu z "osvietenia" protiidúceho vozidla.

Výkon

Účinnosť LED svetla je 4-5x lepšia ako u halogénovej žiarovky. Okrem dvojnásobného množstva svetla na cestu tiež spotrebujete menej energie, ktorá môže byť tým pádom použitá inde v aute. S LED osvetlením dosiahnete nižšiu spotrebu pri zlepšení výkonu vášho vozidla. Tieto žiarovky svietia svetlom s teplotou 6000 Kelvinov, čo je teplota svetla podobná dennému svetlu. Pre ľudské oko je toto svetlo oveľa príjemnejšie a tiež napomáha znižovať únavu vodiča. Tieto žiarovky majú navyše približne 10-násobnú životnosť oproti originálnym halogénovým žiarovkám, ktoré dodáva TUNGSRAM výrobcom svetlometov. A preto tieto žiarovky môžu vydržať takmer celú životnosť vášho vozidla.

Najlepšia možná technológia

Špičkové LED chipy používané pri výrobe nových LED svetlometov sú použité aj v týchto žiarovkách. Úplne rovnaký chip, ktorý zaručuje fantastické osvetlenie vozovky u nových áut vybavených LED technológiou, môžete mať tiež vo vašom aute, kde máte originálne klasické halogénové žiarovky. Pätica, s ktorou sú tieto LED žiarovky dodávané sú úplne kompatibilné s päticami na halogénových žiarovkách, a preto je ich montáž úplne jednoduchá.

 

U novších áut je možné, že bude potrebné dokúpiť CANBUS - zariadenie, ktoré zvyšuje odpor žiarovky. Niektoré autá totiž majú senzory funkčnosti žiarovky. Pokiaľ do takého auta namontujete LED žiarovku, ktorá má menší odber, auto bude hlásiť vypálenú žiarovku. Potom je možné hlásenie vypnúť alebo dokúpiť CANBUS značky TUNGSRAM, po ktorého inštalácii hlásenie zmizne, pretože toto zariadenie zvyšuje odpor žiarovky.

Osvetlenie hrá kritickú úlohu v bezpečnosti pri riadení vozidla. Neobávajte sa už dlhšieho šoférovania v noci alebo za znížených poveternostných podmienok. Kúpte si žiarovky značky TUNGSRAM a užívajte si kvalitnejší výkon, vzhľad aj viditeľnosť!

 

* Vzhľadom k aktuálnej legislatíve EÚ je potrebné mať na pamäti, že žiadne retrofit LED žiarovky, vrátane týchto, nemajú E1 schválenie a nemôžu byť oficiálne použité na pozemných komunikáciách

 


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

No výborná ochotná komunikácia, môžem len odporučiť.

Overený zákazník,

obchod mi dal okamzite vediet ze tovar nemaju

Overený zákazník,

rychle dodanie

Overený zákazník,