Doprava

Dopravu menších zásielok pre nás zabezpečuje spoločnosť Slovak Parcel Service. Tovar je zasielaný primerane zabalený a poistený. Pri preberaní zásielky nikdy nezabudnite prekontrolovať, či balenie zásielky nie je poškodené (najmä prerazené plochy kartónov, narazené hrany, alebo rohy, prípadne poškodené lepiace pásky). Pri akýchkoľvek pochybnostiach vykonajte kuriérovi zápis do prepravného listu. Cena za zaslanie tovaru kuriérskou službou SPS je 3,90 € vrátane DPH. Táto cena sa vzťahuje na zásielky obvyklých rozmerov a hmotnosti do 15 kg.

V prípade väčších, alebo paletových zásielok, Vás bude kontaktovať náš obchodník a dohodne s Vami individuálne podmienky.

 

Zároveň si Vás dovoľujeme upozorniť, že ak ste si objednali tovar z nášho eshopu, ktorý, žiaľ, momentálne nemáme skladom (resp. nie je skladom v požadovanom množstve), je možné sa bude musieť meniť termín dodania alebo množstvo a cena, resp. Vám bude ponúknutý podobný produkt. O prípadných zmenách Vás budeme vopred informovať prostredníctvom e-mailu po prijatí Vašej objednávky.

 

Prajeme pohodlný a výhodný nákup v našom e-shope.

Tím LIGHT Spectrum.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Dostupnosť, rýchlosť vybavenia objednávky

Overený zákazník,

Výhodné ceny a rýchle ochotné jednanie.mozem len odporučiť.

Overený zákazník,

Ruchle dodanie tovaru, tak ako bolo napisane. Dostala som aj e-mail o poslani tovaru. Celkova spokojnost, ziadne vyhrady

Overený zákazník,