O nás

Spoločnosť LIGHT Spectrum, s. r. o. bola založená ako slovenská spoločnosť v roku 2002 za účelom zastúpenia značky General Electric v odbore osvetľovacej techniky. Bohaté obchodné a technické skúsenosti so značkou boli prenesené z dlhoročnej praxe predchádzajúceho zastúpenia značky. Významným krokom vo vývoji spoločnosti bolo rozšírenie odboru svetelnej techniky o odbor prístrojov a zariadení nn v roku 2004. V tejto oblasti je zastúpená značka General Electric v plnej sortimentnej skladbe. Od roku 2004 sme aj držiteľom certifikátu akosti ISO 9001, čo je ďalším dôležitým ukazovateľom kvality práce našej spoločnosti a zárukou pre partnerov. V záujme poskytovania komplexných služieb zákazníkom sa vytvoril prirodzený vzťah aj s významným tuzemským výrobcom svietidiel značky OMS, spočívajúci v distribúcii a technickej podpore výrobkov. Neskôr sa sortiment spoločnosti rozšíril aj o značku Sylvania.

Spoločnosť LIGHT Spectrum pôsobí na celom území Slovenskej republiky s obslužnými centrami v Bratislave a v Košiciach. Naši zamestnanci majú bohaté skúsenosti zo slovenského trhu, so službami pre zákazníkov, kde prioritnými hodnotami sú stálosť partnerských vzťahov, odborná a dochvíľna obsluha v celom sortimente na jednom mieste, informovanosť zákazníkov i dostupnosť rôznych foriem predaja. Osvojili sme si formy a spôsoby uspokojenia náročných požiadaviek zákazníkov v priebehu dlhoročného pôsobenia. Obchodujeme s významnými značkami General Electric, OMS a Sylvania, ktoré sú všeobecne známe slovenskej odbornej, ale i laickej verejnosti. Od roku 2016 sme náš sortiment rozšírili aj o novú značku INESA. Výrobky týchto značiek slúžia v domácnostiach, obchodných a priemyselných priestoroch pri osvetľovaní, riadení a ovládaní elektrických systémov.

Našou cieľovou skupinou sú priemyselné podniky, ich výrobné a skladové haly, športoviská, zdravotnícke či školské zariadenia. Naše schopnosti, skúsenosti a produkty z nášho širokého portfólia vkladáme do svetelno-technických výpočtov a návrhov osvetlenia už pri tvorbe projektov s projektantmi, kde sme pre nich odbornou podporou. Vďaka nášmu aktívnemu prístupu dokážeme zabezpečiť pre investora ideálne riešenie, ktoré bude nielen technicky, ale najmä ekonomicky najvýhodnejšie. Naše technické riešenia sa najčastejšie premietajú v úsporách elektrickej energie, a to vďaka inteligentnému plne automatizovanému systému riadenia, ktorým dokážeme zabezpečiť komfort, ale najmä rýchlu návratnosť investícií, o čom svedčia už mnohé zrealizované zákazky a spokojní významní investori ako napr. Whirpool Slovakia s.r.o., Poprad, Ekoltech s.r.o., Fiľakovo; Donghee Slovakia s.r.o., Žilina; ŠKODA AUTO Slovensko s.r.o., Poprad; Hotel Sheraton (Eurovea Bratislava); Nemocnica Prešov a iní. Navyše, za takéto riešenie aj plne zodpovedáme a ručíme. Naše výsledky poukazujú na neustály rast predaja a rozširovanie aplikačných oblastí o čom svedčí, že našim zákazníkom ponúkame riešenie na kompletnú projekciu, realizáciu a konštrukciu osvetlení. Klienti u nás nájdu širokú škálu služieb, a to od konzultácie, návrh riešenia, cez prepočet úspornosti LED verzus klasické svetelné zdroje,  tvorbu elektro-projektu, realizácie diela na kľúč až po servis.

V rámci LIGHT Spectrum s. r. o. pôsobia dve divízie v jednej lokalite.

Divízia Lighting a Divízia Power Controls 

má svoju prevádzku v Bratislave

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

No výborná ochotná komunikácia, môžem len odporučiť.

Overený zákazník,

obchod mi dal okamzite vediet ze tovar nemaju

Overený zákazník,

rychle dodanie

Overený zákazník,